Učitelji

Zaposlene na Gimnaziji in srednji šoli Rudolfa Maistra bi najlažje opisali kot prijazne, velikodušne, marljive in motivirane osebe. Vsak dan se potrudijo, da dosežejo svoj osebni maksimum in dijakom ponudijo najboljše.

Trstenjak Bernarda

Trstenjak Bernarda Ravnateljica

Naziv: Svetovalec

Email: bernarda.trstenjak@gssrm.si

Škoberne Pavel

Škoberne Pavel Pomočnik ravnatelja

Poučevanje: pomočnik ravnatelja (psiholog)

Naziv: Svetovalec

Email: pavel.skoberne@gssrm.si

Andoljšek Suzana

Andoljšek Suzana Profesorica

Poučevanje: ekonomski strokovni moduli

Naziv: Svetnik

Email: suzana.andoljsek@gssrm.si

Balantič Katja

Balantič Katja Profesorica

Poučevanje: angleščina

Naziv: Svetovalec

Email: katja.balantic@gssrm.si

Barba Antonija

Barba Antonija Profesorica

Poučevanje: nemščina

Naziv: Svetnik

Email: antonija.barba@gssrm.si

Bergant Stanka

Bergant Stanka Profesorica

Poučevanje: matematika

Naziv: Svetovalec

Email: stanka.bergant@gssrm.si

Blatnik Nadja

Blatnik Nadja Profesorica

Poučevanje: likovna umetnost, umetnostna zgodovina

Naziv: Svetovalec

Email: nadja.blatnik@gssrm.si

Brank Tatjana

Brank Tatjana Profesorica

Poučevanje: sociologija, veščine sporazumevanja, družboslovje za otroke

Naziv: Svetovalec

Email: tatjanabrank@gssrm.si

Capuder Mermal Renata

Capuder Mermal Renata Profesorica

Poučevanje: kemija

Naziv: Svetovalec

Email: renata.capuder.m@gssrm.si

Ciglar Iva

Ciglar Iva Profesorica

Poučevanje: slovenščina

Naziv: Svetovalec

Email: iva.ciglar@gssrm.si

Cvrtila Ložar Tatjana

Cvrtila Ložar Tatjana Profesorica

Poučevanje: angleščina

Naziv: Svetovalec

Email: tatjana.cvrtila.lozar@gssrm.si

Čas Bojan

Čas Bojan Profesor

Poučevanje: sociologija, zgodovina

Naziv: Svetnik

Email: bojan.cas@gssrm.si

Černeha Oliva

Černeha Oliva Profesorica

Poučevanje: glasba, ustvarjalno izražanje

Naziv: Mentor

Email: oliva.cerneha@gssrm.si

Černe Gregorčič Ana

Černe Gregorčič Ana Profesorica

Poučevanje: ustvarjalno izražanje – glasba, umetnost

Naziv: Ni naziva

Email: ana.cerne-gregoric@gssrm.si

Dačić Uršula Profesorica

Poučevanje: geografija, zgodovina

Naziv: Ni naziva

Email: ursula.dacic@guest.arnes.si

Fabjan Vesna

Fabjan Vesna Profesorica

Poučevanje: slovenščina, angleščina

Naziv: Mentor

Email: vesna.fabjan@gssrm.si

Gere Marija

Gere Marija Profesorica

Poučevanje: nemščina, ustvarjalno izražanje

Naziv: Svetovalec

Email: marija.gere@gssrm.si

Gregorc Erna

Gregorc Erna Knjižničarka

Opravlja dejavnost knjižničarke.

Naziv: Svetovalec

Email: erna.gregorc@gssrm.si

Gregorič Gabrijela

Gregorič Gabrijela Profesorica

Poučevanje: informatika, znakovno sporazumevanje z malčki, multimedija v poslovanju, projektno ustvarjanje

Naziv: Svetovalec

Email: gabrijela.gregoric@gssrm.si

Grilj Anica

Grilj Anica Profesorica

Poučevanje: slovenščina

Naziv: Svetnik

Email: grilj.anica@gssrm.si

Hladnik Alenka

Hladnik Alenka Profesorica

Poučevanje: filozofija, psihologija

Naziv: Svetnik

Email: alenka.hladnik@gssrm.si

Hribar Nataša

Hribar Nataša Profesorica

Poučevanje: slovenščina

Naziv: Svetovalec

Email: natasa.hribar@gssrm.si

Ilibašić Mateja

Ilibašić Mateja Profesorica

Poučevanje: italijanščina, sociologija

Naziv: mentor

Email: mateja.ilibasic@gssrm.si

Jamšek Kristina

Jamšek Kristina Profesorica

Poučevanje: slovenščina

Naziv: Svetovalec

Email: kristina.jamsek@gssrm.si

Janežič Marta

Janežič Marta Profesorica

Poučevanje: angleščina, francoščina

Naziv: Svetovalec

Email: marta.janezic@gssrm.si

Jeras Cirila

Jeras Cirila Profesorica

Poučevanje: biologija

Naziv: Svetovalec

Email: cirila.jeras@gssrm.si

Juhart Katarina

Juhart Katarina Profesorica

Poučevanje: športna vzgoja, ustvarjalno izražanje – ples, šport za otroke

Naziv: Ni naziva

Email: katarina.juhart@gssrm.si

Juhart Matej

Juhart Matej Profesor

Matej Juhart, profesor športne vzgoje in diplomirani trener atletike. Bivši tekmovalec v atletiki in bobu. Udeleženec več svetovnih prvenstev in olimpijskih iger tako pozimi kot poleti.

Naziv: Svetovalec

Email: m.juhart@gssrm.si

Kavka Dušan

Kavka Dušan Profesor

Poučevanje: matematika

Naziv: Svetnik

Email: dusan.kavka@gssrm.si

Kepic Daša

Kepic Daša Profesorica

Poučevanje: ustvarjalno izražanje, umetnost

Naziv: Ni naziva

Email: dasa.arhar@gssrm.si

Kimovec Franci

Kimovec Franci Profesor

Poučevanje: ekonomski strokovni moduli, pravo

Naziv: Svetovalec

Email: franci.kimovec@gssrm.si

Klemenčič Janez

Klemenčič Janez Profesor

Poučevanje: informatika, multimedija v poslovanju, fizika

Naziv: Svetovalec

Email: janez.klemencic@gssrm.si

Kožlakar Rafaela

Kožlakar Rafaela Profesorica

Na GSŠRM Kamnik poučujem kemijo. Dijakom poskušam narediti kemijo vsaj malo zanimivo, približati jim jo poskušam tudi s pomočjo IKT, kjer se trudim biti čim bolj v koraku s časom.

Naziv: Svetnik

Email: rafaela.kozlakar@gssrm.si

Kralj Marjeta

Kralj Marjeta Profesorica

Poučevanje: zgodovina, slovenščina, ustvarjalno izražanje

Naziv: Svetovalec

Email: marjeta.kralj@gssrm.si

Krapš Ksenija

Krapš Ksenija Profesorica

Poučevanje: matematika

Naziv: Ni naziva

Email: ksenija.kraps@gssrm.si

Krevs Mojca

Krevs Mojca Profesorica

Poučevanje: igre za otroke, ustvarjalno izražanje, varno in zdravo okolje. Svoje poučevanje dopolnjuje z delom v knjižnici.

Naziv: Svetnik

Email: mojca.krevs@gssrm.si

Kušar Andreja

Kušar Andreja Profesorica

Poučevanje: angleščina, nemščina

Naziv: Svetovalec

Email: andreja.kusar@gssrm.si

Kušar Vincenc

Kušar Vincenc Profesor

Poučevanje: informatika, multimedija v poslovanju

Naziv: Svetovalec

Email: vinko.kusar@gssrm.si

Lalovič Majda

Lalovič Majda Profesorica

Poučevanje: nemščina, slovenščina

Naziv: Mentor

Email: majda.lalovic@gssrm.si

Lukan Alenka

Lukan Alenka Profesorica

Poučevanje: športna vzgoja

Naziv: Svetovalec

Email: alenka.lukan@gssrm.si

Mandeljc Milan

Mandeljc Milan Profesor

Čeprav profesor ruščine in angleščine, meje mojega sveta niso meje mojih jezikov. Morda zato ne, ker jezikov in jezikanja nikoli ne zmanjka, pa tudi zato, ker prav tako vodim dijake v svet odrskega nastopanja, govora in igre. Celo svet bi se lepše vrtel, če bi se dolgočasni monologi umaknili pomenskim, strpnim dialogom.

Naziv: Ni naziva

Email: milan.mandeljc@gssrm.si

 

Mrak Irja

Mrak Irja Profesorica

Poučevanje: matematika

Naziv: Svetovalec

Email: irja.mrak@gssrm.si

Ogrin Barbara

Ogrin Barbara Profesorica

Poučujem športno vzgojo in strokovne predmete na smeri predšolska vzgoja. Ob večerih pa priganjam vse, ki želijo ob glasbi porabiti nekaj kalorij in se ob tem zabavati. Sem dežurni krivec zato, da naši dijaki med šolanjem postanejo izvrstni plesalci.

Naziv: Svetovalec

Email: barbara.ogrin@gssrm.si

Pavlinič Tanja

Pavlinič Tanja Profesorica

Poučevanje: matematika

Naziv: Mentor

Email: tanja.pavlinic@gssrm.si

Perhavec Suzana

Perhavec Suzana Profesorica

Poučevanje: fizika

Naziv: Svetnik

Email: suzana.perhavec@gssrm.si

Pikelj Grobelnik Klavdija

Pikelj Grobelnik Klavdija Profesorica

Poučevanje: ekonomski strokovni moduli, znakovno sporazumevanje z malčki

Naziv: Svetovalec

Email: klavdija.pikelj@gssrm.si

Pirš Viktorija

Pirš Viktorija Profesorica

Poučevanje: ekonomski strokovni moduli

Naziv: Svetovalec

Email: viktorija.pirs@gssrm.si

Podjed Valerija

Podjed Valerija Profesorica

Poučevanje: geografija

Naziv: Svetnik

Email: valerija.podjed@gssrm.si

Polajžer Stanislava

Polajžer Stanislava Profesorica

Poučevanje: geografija, zgodovina

Naziv: Svetnik

Email: stanislava.polajzer@gssrm.si

Prezelj Melita

Prezelj Melita Profesorica

Poučevanje: matematika

Naziv: Svetovalec

Email: melita.prezelj@gssrm.si

Prezelj Tanja

Prezelj Tanja Profesorica

Poučevanje: zgodovina, strokovni programi

Naziv: Svetovalec

Email: tanjaprezelj@gmail.com

Rauter Branislav

Rauter Branislav Profesor

Poučevanje: ustvarjalno izražanje, umetnost

Naziv: Mentor

Email: brane.rauter@gssrm.si

Repanšek Žiga

Repanšek Žiga Profesor

Sem Žiga Repanšek, profesor športne vzgoje. Šport sem oboževal od malega, danes pa se trudim navduševati mlade za gibanje. Svoje izkušnje in znanja rad delim z dijaki in jim tako pomagam pri oblikovanju zdravega odnosa do telesne aktivnosti. Prepoznali me boste po izklesanem telesu in aerodinamični frizuri.

Naziv: Mentor

Email: ziga.repansek@gssrm.si

Resman Jana

Resman Jana Profesorica

Poučevanje: biologija

Naziv: Svetovalec

Email: jana.resman@gssrm.si

Rudolf Katarina

Rudolf Katarina Profesorica

Poučevanje: psihologija,razvoj in učenje predšolskega otroka

Naziv: Mentor

Email: katarina.rudolf@gssrm.si

Sabati Šuster Andreja

Sabati Šuster Andreja Profesorica

Andreja Sabati Šuster, profesorica nemščine in slovenščine, na GSŠRM že vrsto let vodim izobraževanje odraslih. Moje delo zajema poleg usklajevanja urnikov, predmetnikov, gradiv ipd. veliko poslušanja in pogovarjanja z udeleženci. Največ se zadržujem v pisarni IO blizu vhoda v šolo, seveda pa rada skočim tudi na klepetalno izpopolnjevanje v tajništvo, zbornico in knjižnico.

Naziv: Svetovalec

Email: andreja.sabati@gssrm.si

Schlegel Andrej

Schlegel Andrej Profesor

Poučevanje: likovna umetnost, ustvarjalno izražanje

Naziv: Ni naziva

Email: andrej.schegel@gssrm.si

Smolnikar Matic

Smolnikar Matic Profesor

Poučevanje: ustvarjalno izražanje, umetnost

Naziv: Ni naziva

Email: matic.smolnikar@gssrm.si

Stele Kralj Brigita

Stele Kralj Brigita Profesorica

Poučevanje: nemščina, jezikovno izražanje otrok

Naziv: Svetovalec

Email: brigita.stele@gssrm.si

Strehar Marko

Strehar Marko Laborant

Delovno mesto: laborant fizike

Naziv: Ni naziva

Email: marko.strehar@gssrm.si

Švraka Marija

Švraka Marija Profesorica

Poučevanje: nemščina

Naziv: Svetovalec

Email: marija.svraka@gssrm.si

Šturm Maja Profesorica

Poučevanje: slovenščina

Naziv: Ni naziva

Email: maja.sturm@gssrm.si

Trškan Sonja

Trškan Sonja Profesorica

Poučevanje: geografija

Naziv: Svetovalec

Email: sonja.trskan@gssrm.si

Vlašič Vilfan Valerija

Vlašič Vilfan Valerija Profesorica

Poučevanje: ekonomski strokovni moduli, sociologija

Naziv: Svetnik

Email: valerija.vilfan@gssrm.si

Voljč Vitka

Voljč Vitka Profesorica

Poučevanje: ekonomski strokovni moduli

Naziv: Svetovalec

Email: vitka.voljc@gssrm.si

Vrankar Lojze

Vrankar Lojze Profesor

Poučevanje: fizika

Naziv: Svetovalec

Email: lojze.vrankar@gssrm.si

Vresnik Ožbej

Vresnik Ožbej Profesor

Poučevanje: zgodovina

Naziv: Svetovalec

Email: ozbej.vresnik@gssrm.si

Vrhovec Darinka

Vrhovec Darinka Šolska svetovalka

Poučevanje: šolska svetovalka (psihologija)

Naziv: Svetovalec

Email: darinka.vrhovec@gssrm.si

Vrhovnik Vera

Vrhovnik Vera Profesorica

Poučevanje: biologija

Naziv: Mentor

Email: vera.vrhovnik@guest.arnes.si

Zabret Erika

Zabret Erika Profesorica, Šolska svetovalka

Poučevanje: psihologija

Naziv: Ni naziva

Email: erika.zabret@gssrm.si

Zabret Marta

Zabret Marta Profesorica

Marta Zabret, profesorica matematike in specialistka matematičnega izobraževanja, v Kamniku poučujem od jeseni 1986 in tako združujem delo z enim od svojih konjičkov. Dijaki so zame pomemben vir poznavanja družbe prihodnosti. Da o svojem delu pogosto in opazno razmišljam tudi izven šolske stavbe, kažejo številne objave, ki jih zbiram na http://www.gssrm.si/mz/. Vabljeni k branju!

Naziv: Svetovalec

Email: marta.zabret@gssrm.si

Zabrič Majda

Zabrič Majda Laborantka

Delovno mesto: laborantka biologije in kemije

Naziv: Ni naziva

Email: majda.zabric@gssrm.si

Zore Rok

Zore Rok Profesor

Profesor športne vzgoje. Rad imam šport, toda besede so včasih močnejše od dejanj. Izvir mladosti se skriva na dveh različnih koncih. Prvi je skrit za devetimi vodami in devetimi gorami, devetimi gozdovi in devetimi bregovi…drugi se skriva znotraj vas! Zmerna telesna aktivnost dokazano upočasnjuje biološke procese staranja in zavrti čas malo nazaj! Posledično in teoretično lahko zaradi tega zjutraj malo poležite ter greste kasneje v službo!

Moj moto je: bolje začeti pozno kot nikoli!  Na e-pošto vedno odgovarjam, ker sem odgovoren.

Naziv: Svetovalec

Email: rok.zore@gssrm.si

Zorman Tatjana

Zorman Tatjana Profesorica

Poučevanje: slovenščina, kurikulum oddelka v vrtcu, pedagogika in pedagoški pristopi v predš. obdobju

Naziv: Svetovalec

Email: tatjana.zorman@gssrm.si

Židan Stanislava

Židan Stanislava Profesorica

Poučevanje: slovenščina

Naziv: Svetnik

Email: slavka.zidan@gssrm.si

Žumer Ines

Žumer Ines Profesorica

Poučevanje: angleščina

Naziv: Svetovalec

Email: ines.zumer@gssrm.si

© 2018 Gimnazija in srednja šola Rudolfa Maistra.